Kayıp Kedi Kargo Paketinde Binlerce Kilometre Yol Gitmiş!

ABD’de sahiplerinin 17 gündür aradığı kedinin kargo iade paketi hazırlanırken içine girdiği ve Utah’tan Kaliforniya’ya 1000 kilometre yol gittiği ortaya çıktı

“Galena” adlı kedinin sahipleri, 10 Nisan’da ortadan kaybolan evcil hayvanlarını bulabilmek için evlerinin çevresinde arama yaptı, mahallenin dört bir yanına kayıp ilanları astı. Kedileri eve geri dönmeyince kayıp ihbarında bulunan Clark ailesi, günler sonra bir veterinerden sürpriz telefon aldı.

Clark’a 17 Nisan’da bir veteriner hekimden telefon geldi ve kedisinin yanında olduğunu söyledi. Galena’nın gerçekten Clark’ın kendisi olup olmadığını teyit etmek isteyen veteriner, telefon numarası, adres ve gittikleri veterineri doğrulamasını istedi. Alınan cevaplar kedinin çipine işlenmiş bilgilerle eşleşince kedinin Galena olduğu kesinleşti.

AMAZON ÇALIŞANI BULMUŞ

Veteriner hekim, “Brandy” isimli Amazon çalışanının teslim aldığı kargo paketinde bulduğu mikroçipi olan sahipsiz kediyi kendisine getirdiğini söyledi.

KARGO PAKETLERİNİN İÇİNE GİRMİŞ

Böylece kedinin, ailenin iade için Utah eyaletinden postaladığı paketlerden birine fark edilmeden girdiği anlaşıldı. Bu süreçte kedinin, günlerce aç ve susuz kaldığı, sağlığında herhangi bir sorun olmadığı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir