GTA 6 fragmanı Summer Game Fest’te yer almayacak

Bu Cuma, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan büyük Summer Game Fest etkinliği, oyun dünyasında neler duyurulacağı ve açıklanacağı konusunda merak uyandırıyor. Etkinliği organize eden Geoff Keighley, hangi duyuruların yapılmayacağı hakkında bazı bilgiler verdi.

Ünlü bir haber sitesinin haberine göre, Keighley, Summer Game Fest sırasında Grand Theft Auto VI fragmanının yayınlanmayacağını doğruladı. Geçen yıl Aralık ayında ilk fragmanı yayınlanan GTA VI’nın yeni bir fragmanının veya bilgi güncellemesinin yapılacağı düşünülüyordu, ancak bu gerçekleşmeyecek ve GTA hayranlarının biraz daha beklemesi gerekecek. Ayrıca, Keighley, etkinlikte Kingdom Hearts 4 haberlerinin ve Ken Levine’in yeni oyunu Judas hakkında da herhangi bir açıklama yapılmayacağını belirtti. Beyond Good & Evil 2 de etkinlikte yer almayacak ve etkinliği sonlandıracak büyük bir sürpriz duyurusu da olmayacak.

Summer Game Fest sırasında nelerin sergileneceğine gelince, Keighley mevcut oyunlar hakkında bazı güncellemeler olacağını söyledi. Palworld ve Kingdom Come: Deliverance II ile ilgili duyurular yapılacak. Monster Hunter Wilds ve Batman: Arkham VR için yeni fragmanlar gösterilecek. Yeni duyurular arasında Blumhouse Games’in tanıtacağı bir şey olacak ve Among Us animasyon serisinin ilk görüntüleri de gösterilecek.

Summer Game Fest 2024, 7 Haziran Cuma günü saat 14.00 PT / 17.00 ET’de gerçekleştirilecek. Bu etkinlik, geçen yıl kalıcı olarak iptal edilen, bir zamanlar oyun dünyasının en önemli etkinliği olarak görülen uzun soluklu video oyun fuarı E3’ün yerini alacak. Summer Game Fest’in ardından 9 Haziran’da Xbox Games Showcase etkinliği yapılacak ve hemen ardından Call of Duty: Black Ops 6 tanıtım etkinliği gelecek. 10 Haziran’da ise Ubisoft, Assassin’s Creed Shadows, XDefiant ve Star Wars Outlaws hakk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir